Kariera

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie- prześlij nam swoje CV

Aktualnie poszukujemy:

Kierownik robót

Monter sieci wodno - kanalizacyjnych

Specjalista ds. badań i rozwoju - Technolog

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowywania składu produktu;
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji rękawa impregnowanego żywicami poliestrowymi, kontrola jakości na poszczególnych etapach;
  • Współpraca z instytucjami naukowymi i badawczymi.

Czego oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego z zakresu nauk ścisłych lub technicznych (wymagane kierunki: technologia chemiczna, chemia, technologia procesów chemicznych)
  • Dbałości o jakość i terminowość wykonywanej pracy;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, zdolności do podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów;
  • Odpowiedzialności, rzetelności i dokładności;
  • Samodyscypliny, samodzielności i dyspozycyjności;
  • Umiejętności określania priorytetów oraz raportowania;
  • Motywacji do ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Obsługa komputera (MS Office).

Mile widziane:
  • Wiedza na temat materiałów polimerowych;
  • Doświadczenie w laboratoriach chemicznych;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Współpracę z profesjonalną i doświadczoną kadrą;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i przyuczenia do zawodu w oparciu o zdobytą wiedzę z zakresu technologii chemicznej;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prześlij nam swoje CV na adres biuro@mazur-swiecie.com.pl