Kontakt

Zarządzanie i administracja

ZARZĄD:

Tomasz Michał Goździor – Prezes Zarządu
t.gozdzior@mazur-swiecie.com.pl

Jacek Sztachański – Wiceprezes Zarządu
j.sztachanski@mazur-swiecie.com.pl

BIURO ZARZĄDU:

Karolina Myk – Asystentka Zarządu
k.myk@mazur-swiecie.com.pl
biuro@mazur-swiecie.com.pl
+48 52 33 33 460

KSIĘGOWOŚĆ:

Urszula Umińska – Główna Księgowa
u.uminska@mazur-swiecie.com.pl
+48 52 33 33 464

Katarzyna Glamowska
k.glamowska@mazur-swiecie.com.pl
+48 52 33 33 464

KADRY:

Maja Poliwodzińska
m.poliwodzinska@mazur-swiecie.com.pl
+48 52 33 33 464

ADMINISTRACJA / ZSZ:

Andrzej Piersa
a.piersa@mazur-swiecie.com.pl
+48 52 33 33 462

Produkcja i sprzedaż

PRODUKCJA:

Michał Milczarek – Dyrektor ds. Produkcji
m.milczarek@mazur-swiecie.com.pl
Jeremiasz Siejbik – Asystent Dyr. ds. Produkcji
j.siejbik@mazur-swiecie.com.pl

+48 52 33 33 467

MAGAZYN:

Janusz Fryca
j.fryca@mazur-swiecie.com.pl
+48 52 33 33 463

Adres firmy

MAZUR Sp. z o.o.

ul. Sportowa 33B, 86-105 Świecie
tel. +48 52 333 34 60 | fax +48 52 333 34 65

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr: 0000311129
kapitał zakładowy: 7.020.000,00 zł
(siedem milonów dwadzieścia tys. zł.)
NIP 559-19-75-999
REGON 340362240

Jak do nas dojechać